Koło naukowe Holistic Beauty dla studentów kierunku kosmetologia

Koło Naukowe Studentów Kosmetologii Tarnowskiej Szkoły Wyższej

01-12-2020

Celem Koła jest pogłębianie wiedzy i rozwijanie zainteresowań studentów w zakresie szeroko rozumianej kosmetologii, ze szczególnym uwzględnieniem edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia w gabinecie kosmetologicznym.

Koło ma także na celu prowadzenie prac badawczych i prezentację wyników prowadzonych badań w ramach i pod patronatem Uczelni.

Członkostwo w Kole Naukowym daje możliwość integracji studentów i wymianę doświadczeń z innymi kołami, organizacjami i towarzystwami naukowymi.

Opiekunem naukowym Koła jest: dr Karolina Szymura, Kierownik Katedry Kosmetologii.

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą proszone są o kontakt mailowy z Panią dr Karoliną Szymurą: prodziekan@tszw.edu.pl

Serdecznie zapraszam do członkostwa w Kole Naukowym, proszę o zgłoszenia pod ww. adres mailowy do dnia 20.12.2020 r.