Koło naukowe Holistic Beauty dla studentów kierunku kosmetologia

lutego
2023

Seminarium pt. "Bielactwo nabyte u kobiet. Piękno czy powód do piętnowania" w ramach Koła Naukowego Kosmetologii - możliwość zdobycia godzin zaliczeniowych w ramach Praktycznego Doskonalenia Zawodowego.

Szanowni Studenci kierunku Kosmetologii,

Seminarium pt. "Bielactwo nabyte u kobiet. Piękno czy powód do piętnowania", na podstawie artykułu, o takim samym tytule, który ukazał się w czasopiśmie Kosmetologia Estetyczna 6/2022 autorstwa studentki II roku kosmetologii, Pani Pauliny Kwietoń, Przewodniczącej Koła Naukowego Studentów Kosmetologii.

października
2022

Spotkanie Organizacyjne Koła Naukowego Tarnowskiej Szkoły Wyższej Akademii Nauk Stosowanych Studentów Kosmetologii.

W dniu 21.10.2022 r. o godz. 15:00 zapraszamy na spotkanie dla dotychczasowych członków, a także wszystkich studentów kosmetologii, którzy myślą o dołączeniu.

Koło Naukowe daje możliwość rozwoju swoich pasji, zdobywania wiedzy i doświadczenia.

lutego

"Kleopatra" Koło Naukowe Studentów Kosmetologii Tarnowskiej Szkoły Wyższej

Drodzy Studenci TSzW kierunku Kosmetologia,
zapraszamy wszystkich chętnych studentów do czynnej pracy na rzecz Koła naukowego.

grudnia

Koło Naukowe Studentów Kosmetologii Tarnowskiej Szkoły Wyższej

Szanowni Studenci,

Serdecznie zapraszam do członkostwa w Kole Naukowym !