Młody Odkrywca z Gałązką Tarniny

Opracowanie programów kształcenia i realizacja działań dydaktycznych służących rozwijaniu kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych niezbędnych na rynku pracy.

2019

Zapytanie ofertowe na realizację usług transportowych dla uczestników projektu !!!

Tarnowska Szkoła Wyższa z siedzibą w Tarnowie przy ul. Mościckiego 27 zwraca się do Państwa z zapytaniem ofertowym na realizację usług transportowych dla uczestników projektu „Młody odkrywca z gałązką tarniny".

stycznia
2019

grudnia
2018

Wycieczka edukacyjna "Natura i jej wytwory"

2018

Czym możemy zauroczyć turystę?- fotorelacja z miniwykładów z historii z Panem Profesorem Andrzejem Niedojadło.

2018

Młody odkrywca z gałązką tarniny- fotorelacja z realizacji zajęć w Tarnowskiej TV

2018

Zapytanie ofertowe UMO/3/2018 na realizację usług transportowych dla uczestników projektu !!!

2018

Realizacja usługi cateringowej na potrzeby realizacji projektu „Młody odkrywca z gałązką tarniny"

Tarnowska Szkoła Wyższa z siedzibą w Tarnowie przy ul. Mościckiego 27 zwraca się do Państwa z zapytaniem ofertowym na realizację usługi cateringowej w ramach projektu „Młody odkrywca z gałązką tarniny".

2018

Zapytanie ofertowe UMO/1/2018 „Zakup i dostawa sprzętu fotograficznego i filmowego niezbędnego do prowadzenia zajęć dydaktycznych””

Zapytanie ofertowe UMO/1/2018 „Zakup i dostawa sprzętu fotograficznego i filmowego niezbędnego do prowadzenia zajęć dydaktycznych” Tarnowska Szkoła Wyższa z siedzibą w Tarnowie przy ul. Mościckiego 27, jako Zamawiający zwraca się do Państwa z zapytaniem ofertowym na zakup i dostawę sprzętu fotograficznego i filmowego niezbędnego do przeprowadzenia zajęć dydaktycznych w ramach realizacji projektu „Młody odkrywca z gałązką tarniny".

2018

Trwa rekrutacja dzieci i rodziców do udziału w projekcie „Młody odkrywca z gałązką tarniny- opracowanie programów kształcenia i realizacja działań dydaktycznych służących rozwijaniu kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych, niezbędnych na rynku pracy”.

2018

Zapytanie ofertowe na przygotowanie i przeprowadzenie zajęć w ramach realizacji projektu pn. „Młody odkrywca z gałązką tarniny-opracowanie programów kształcenia i realizacja działań dydaktycznych służących rozwijaniu kompetencji kluczowych i umiejętności

Tarnowska Szkoła Wyższa z siedzibą w Tarnowie przy ul. Mościckiego 27 zwraca się do Państwa z zapytaniem ofertowym na przygotowanie i przeprowadzenie zajęć w ramach projektu „Młody odkrywca z gałązką tarniny".

2018

Zapytanie ofertowe na wyłonienie opiekunów wspomagających

Tarnowska Szkoła Wyższa z siedzibą w Tarnowie przy ul. Mościckiego 27, jako Zamawiający zwraca się do Państwa z zapytaniem ofertowym w zakresie pełnienia funkcji opiekuna wspomagającego w ramach realizacji  projektu pt. „Młody odkrywca z gałązką tarniny".

lipca
2018

Tarnowska Szkoła Wyższa w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 otrzymała dofinansowanie w wysokości 468 875,00 zł. na realizację projektu „Młody odkrywca z gałązką tarniny-opracowanie programów kształcenia i realizacja działań dydaktycznych służących rozwijaniu kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych niezbędnych na rynku pracy”.

lipca
2018

Zapytanie ofertowe na opracowanie programów kształcenia wraz ze scenariuszami zajęć.

Tarnowska Szkoła Wyższa ogłasza zapytanie ofertowe na opracowanie programów kształcenia do zajęć realizowanych w ramach projektu "Młody odkrywca z gałązką tarniny"