Wykład nt. " Nowoczesne koncepcje wspierania uzdolnień i zdolności dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Teoria inteligencji wielorakich Howarda Gardnera" w ramach cyklicznych seminariów naukowo - metodycznych Koła Naukowego Progresja.

28-02-2023

Szanowni członkowie Koła Naukowego Progresja,

w ramach cyklicznych seminariów naukowo – metodycznych zapraszamy na wykład online nt. Nowoczesne koncepcje wspierania uzdolnień i zdolności dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Teoria inteligencji wielorakich Howarda Gardnera. Wykład odbędzie się w dniu 2 marca 2023 r. o godz. 18.00.

Tematyka wykładu obejmuje m. in:

1. Diagnoza pedagogiczna podstawą pracy z dzieckiem – czy każde dziecko jest  zdolne?
  2. Od wspierania uzdolnień do rozwijania zdolności - poszukiwanie, wspieranie i rozwijanie talentów ucznia.
  3. Metody pracy z dzieckiem uzdolnionym w przedszkolu i zdolnym w szkole.

Dołącz do spotkania Zoom: https://zoom.us/j/93913332138?pwd=RkJ5c1Bjd085NlJhVzNWR1dBMlVsQT09

Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładzie.