TARNOWSKI FESTIWAL NAUKI

Konferencja naukowa „Kosmetologia estetyczna a zdrowie i jakość życia” realizowana w ramach II Tarnowskiego Festiwalu Nauki

25-03-2022

Projekt "II Tarnowski Festiwal Nauki" finansowany przez MNiSzW w ramach programu "Społeczna odpowiedzialność nauki".
Kwota dofinansowania 60 900,00 zł.

W dniu 24 marca 2022 r. odbyła się Konferencja naukowa "Kosmetologia estetyczna a zdrowie i jakość życia" pod patronatem medialnym wydawnictwa czasopisma "Kosmetologia estetyczna", obecnego na rynku prasy od 2012 r.  Wykład otwierający Konferencję zatytułowany "Kosmetologia estetyczna - nowoczesne rozwiązania i innowacyjne technologie na rzecz zdrowia i piękna" wygłosiła Pani dr Magdalena Rogóż – doktor nauk farmaceutycznych o specjalności kosmetologia, specjalistka i szkoleniowiec z zakresu nowoczesnej kosmetologii.