17 listopada 2021r. bezpłatny webinar pt. "Cyberprzemoc- sprawca, ofiara, profilaktyka" w ramach modułu PDZ dla studentów kierunków pdagogicznych.

11-11-2021

Szanowni Państwo,

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”zaprasza na bezpłatny webinar "Cyberprzemoc-sprawca, ofiara, profilaktyka", które odbędzie się 17 listopada 2021 r. o godzinie 20:00 w formule on-line.

Zjawisko cyberprzemocy w sieci.
Hejt, manipulacja, mowa nienawiści.
Techniki interwencji i profilaktyki.
Drama edukacyjna.
Praktyczne przykłady cyberprzemocy w sieci.
Gdzie szukać wsparcia?

Szkolenie poprowadzi Marcin Kolasa – trener ODN SWP.

W ramach modułu PDZ zaliczone zostaną 2 godziny. Potwierdzeniem udziału w webinarze będzie potwierdzona rejestracja na zajęcia.

Studenci, którzy po szkoleniu chcieliby poprowadzić zajęcia w tym temacie w ramach Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej TSzW proszeni są o zgłoszenie tego faktu mailowo na adres dzialnauczania@tszw.edu.pl. Dla tych studentów będzie możliwość zdobycia 25 godzin w ramach modułu PDZ.

Więcej informacji Cyberprzemoc