Pracodawcy na całym świecie poszukują specjalistów od e-biznesu!

15-09-2021

Studia na kierunku e-Biznes to najnowsza wiedza z zakresu funkcjonowania firmy w otoczeniu cyfrowym i zdobywanie umiejętności do prowadzenia biznesu w Internecie.

Specjalista ds. e-marketingu, menedżer ds. e-biznesu, specjalista ds. social media? To tylko niektóre zawody, które mają nieoceniony wpływ na budowanie przewagi konkurencyjnej firmy. Pracodawcy już to wiedzą a Ty? Jeśli jesteś kreatywny i chcesz się nauczyć analitycznego myślenia, planowania i doskonałej znajomości różnorodnych platform sprzedażowych, narzędzi reklamowych i marketingowych ten kierunek studiów jest właśnie dla Ciebie. e-Biznes - kierunek studiów z przyszłością w Tarnowskiej Szkole Wyższej. Rekrutacja trwa- zapraszamy.