20 kwietnia 2024 r. Sera – Co, kiedy, jak, gdzie i dla kogo ? Cała prawda o serum, silnym sprzymierzeńcu – Czym ono jest w kosmetyce." - bezpłatny webinar dla studentów kierunku kosmetologia.

12-04-2024

Szanowni Studenci,

w ramach realizacji modułu Praktyczne Doskonalenia Zawodowe zapraszamy studentów kosmetologii na bezpłatne WEBINARIUM "Bezpiecznie i zdrowo w stronę lata" w dniu 20.04.2024 r. o godzinie 11:00 - 13:00 w formie online.

Tematyka szkolenia:

• serum – znaczenie składu i zasada działania,
  • czy serum może zastąpić krem ?
  • kiedy jest dobry moment na sięgniecie po serum ?
  • dlaczego serum w towarzystwie działa lepiej ?
  • rodzaje serum i ich zastosowanie – im więcej tym lepiej ?
  • jak dobrać serum do rodzaju skóry – na jaki składnik zwrócić uwagę ?
  • jak jeszcze można wykorzystać sera LVY ?
  • łączenie różnych marek w jednym protokole zabiegowym, zastosowanie serum z mikronakłuciami

W celu zapisania się proszę zarejestrować się przez podaną stronę: https://lovely.net.pl/szkolenia/

Studenci mogą zapisać się na szkolenie logując się bezpłatnie na KOD RABATOWY "Uczelnia Tarnów".

Na podstawie udziału w webinarium i pisemnym opisie można zaliczyć 10 godzin w ramach PDZ.