23 marca 2024 r. Maski – co, kiedy, jak, gdzie i dla kogo? Maska to nie koniec zabiegu " - bezpłatny webinar dla studentów kierunku kosmetologia.

21-03-2024

Szanowni Studenci,

w ramach realizacji modułu Praktyczne Doskonalenia Zawodowe zapraszamy studentów kosmetologii na bezpłatne WEBINARIUM "Maski – co, kiedy, jak, gdzie i dla kogo? Maska to nie koniec zabiegu" w dniu 23.03.2024 r. o godzinie 18:00 - 20:00 w formie online.

Tematyka szkolenia:

• maska jako środkowy etap zabiegu – dlaczego?
  • rodzaje masek i ich zastosowanie
  • najważniejsze składniki wyróżniające
  • jak dobrać maskę do rodzaju skóry
  • jak jeszcze można wykorzystać maski LVY?
  • łączenie masek w innych zabiegach np. masaż kobido – moje doświadczenia

W celu zapisania się proszę zarejestrować się przez podaną stronę: https://lovely.net.pl/szkolenia/

Studenci mogą zapisać się na szkolenie logując się bezpłatnie na KOD RABATOWY "Uczelnia Tarnów".

Na podstawie udziału w webinarium i pisemnym opisie można zaliczyć 10 godzin w ramach PDZ.