14 marca 2024 r. "Przebarwienia - droga do eliminacji" - bezpłatny webinar dla studentów kierunku kosmetologia.

11-03-2024

Szanowni Studenci,

w ramach realizacji modułu Praktyczne Doskonalenia Zawodowe zapraszamy studentów kosmetologii na bezpłatne WEBINARIUM  "Przebarwienia - droga do eliminacji" w dniu 14.03.2024 r. o godzinie 18:00 - 20:00 w formie online.

Tematyka szkolenia:

• CO TO JEST PRZEBARWIENIE?
  • RODZAJE I WYSTĘPOWANIE ZMIAN PIGMENTACYJNYCH.
  • PRZYCZYNY I CZYNNIKI PREDYSPONUJĄCE DO POWSTAWANIA PRZEBARWIEŃ
  • NAJCZĘŚCIEJ SPOTYKANE PRZEBARWIENIA SKÓRY W GABINECIE KOSMETOLOGICZNYM
  • KOMPLEKSOWA TERAPIA SKÓRY Z PRZEBARWIENIAMI
  • SKUTECZNE SUBSTANCJE WYKORZYSTYWANE W REDUKCJI PRZEBARWIEŃ
  • JAK UKIERUNKOWAĆ GABINETOWĄ TERAPIĘ NA PRZEBARWIENIA, ABY ZOPTYMALIZOWAĆ JEJ EFEKTYWNOŚĆ
  • PROTOKOŁY ZABIEGOWE – OMÓWIENIE DEDYKOWANEJ TERAPII LVY COSMETICS BY ITALIAN BEAUTY NA PRZYKŁADACH PACJENTÓW Z PRZEBARWIENIAMI
  • JAKIMI ZABIEGAMI ŁĄCZONYMI I SKOJARZONYMI MOŻNA UROZMAICAĆ TERAPIĘ
  • JAK DOBRAĆ TERAPIĘ DOMOWĄ I OCHRONĘ UV, ABY WSPOMAGAĆ I UTRZYMAĆ EFEKTY TERAPII ZABIEGOWYCH?

W celu zapisania się proszę zarejestrować się przez podaną stronę: https://lovely.net.pl/szkolenia/

Studenci mogą zapisać się na szkolenie logując się bezpłatnie na KOD RABATOWY "Uczelnia Tarnów".

Na podstawie udziału w webinarium i pisemnym opisie można zaliczyć 10 godzin w ramach PDZ.