Wymiana studencka do Stanów Zjednoczonych.

19-02-2024

Szanowni Studenci,

Studenci zainteresowani wyjazdem na wymianę studencką do Stanów Zjednoczonych w terminie VI-X 2024 proszeni są o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu z przedstawicielem Konsulatu Generalnego USA w Krakowie.

Studenci mogą wyjechać na następujące programy:

Work&Travel:
-        umożliwiający podjęcie pracy w Stanach Zjednoczonych przez okres czterech miesięcy,

-        zatrudnienie można znaleźć w parkach narodowych, resortach, parkach rozrywki, restauracjach,

-        po okresie pracy miesiąc na zwiedzanie Stanów,

-        niepowtarzalna okazja do poznania innej kultury, podszlifowania języka angielskiego, nawiązanie międzynarodowych przyjaźni.

CAMP AMERICA:
-        możliwość spędzenia wakacji na letnim obozie w USA,

-        praca bezpośrednio z dziećmi, jako wychowawca kolonijny, albo jako obsługa obozowa,

-        obozy znajdują się z dala od tłoku wielkich miast na łonie wyjątkowej amerykańskiej przyrody.

Spotkanie odbędzie się na początku marca. Prosimy o zgłoszenia do Dziekanatu ANS do dnia 23.02.2024 lub za pośrednictwem Przewodniczącego Samorządu Studentów: p. Dariusza Sopiarza.