Europejskie Miasto Nauki - KATOWICE 2024

19-02-2024

Szanowni Studenci,

uprzejmie informuję że Katowice uznane zostały Europejskim Miastem Nauki w roku 2024. Wyróżnienie to przyznane zostało przez EuroScience (Europejskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Nauki i Technologii).

W tym roku organizowane będą konferencje naukowe i popularnonaukowe, wydarzenia kulturalne oraz sportowe, a także inicjatywy społeczne, kongresy i festiwale. W ślad za prośbą Pana Ministra Nauki Dariusza Wieczorek zachęcam Państwa - członków wspólnoty akademickiej Tarnowskiej Szkoły Wyższej Akademii Nauk Stosowanych do aktywnego uczestnictwa w wybranych wydarzeniach.

Szczegółowy program obchodów

z wyrazami szacunku