Inaczej, czyli jak? O alternatywnej edukacji, która sprzyja relacji – zaproszenie na konferencję - możliwość uzyskania punktów w ramach modułu PDZ.

15-02-2024

Szanowni Studenci,

możliwość uzyskania 8 punktów w ramach modułu Praktycznego Doskonalenia Zawodowego biorąc udział w konferencji pt. Inaczej, czyli jak? O alternatywnej edukacji, która sprzyja relacji adresowaną do nauczycieli wychowania przedszkolnego, studentów pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Podczas konferencji doświadczeni pedagodzy opowiedzą o inspirujących pod względem dydaktycznym metodach pracy z dziećmi, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które wykorzystują naturalną dla dzieci potrzebę zabawy i nawiązywania relacji z innymi.

Link do zapisów:https://mcdn.edu.pl/inaczej-czyli-jak-o-alternatywnej-edukacji-ktora-sprzyja-relacji-zaproszenie-na-konferencje/