Wybór specjalności dla Studentów II roku Psychologii (lic), II roku Zarządzania (lic) oraz II roku Kosmetologii (lic)

15-02-2024

Szanowni Studenci II roku Psychologii (studia I stopnia), II roku Zarządzania (studia I stopnia) i II roku Kosmetologii (studia I stopnia), w załączeniu znajdują się deklaracje wyboru specjalności.

Prosimy o niezwłoczne wypełnienie deklaracji, podpisanie i wysłanie (skan) na adres: dziekanat@tszw.edu.pl do dnia 19.02.2024 r. (poniedziałek).

Osoby, które nie złożą deklaracji w wyznaczonym terminie, będą losowo przypisane do danej specjalności.

Poniżej znajdują się deklaracje wyboru specjalności:

Kosmetologia - studia licencjackie - Deklaracja wyboru specjalności

Psychologia - studia licencjackie - Deklaracja wyboru specjalności