7 luty 2024 r. "JAK ZADBAĆ O SKÓRĘ I SWÓJ DOBROSTAN ABY BYŁ TO NAJLEPSZY CZAS W ŻYCIU OKIEM KOSMETOLOGA KLINICZNEGO" - bezpłatny webinar dla studentów kierunku kosmetologia.

07-02-2024

Szanowni Studenci,

w ramach realizacji modułu Praktyczne Doskonalenia Zawodowe zapraszamy studentów kosmetologii na bezpłatne WEBINARIUM "JAK ZADBAĆ O SKÓRĘ I SWÓJ DOBROSTAN ABY BYŁ TO NAJLEPSZY CZAS W ŻYCIU OKIEM KOSMETOLOGA KLINICZNEGO w dniu 07.02.2024 r. o godzinie 18:00 - 20:00 w formie online.

Tematyka szkolenia:

• Kiedy zaczyna się menopauza
  • Jakie zmiany zachodzą w skórze i całym organizmie u kobiety w okresie klimakterium
  • Jak menopauza wpływa na zdrowie i samopoczucie
  • Co dzieje się z gospodarką hormonalną w okresie menopauzy
  • Psychologiczne aspekty menopauzy
  • Jak układać plany zabiegowe marki LVY oraz jak dobierać pielęgnację domową, aby osiągnąć jak najlepsze efekty
  • Jaką prewencję stosować celem jak najdłuższej satysfakcji w zakresie pięknej skóry i dobrego samopoczucia
  • Jak nie dać się menopauzie – początek nowego etapu

W celu zapisania się proszę zarejestrować się przez podaną stronę: https://lovely.net.pl/szkolenia/

Studenci mogą zapisać się na szkolenie logując się bezpłatnie na KOD RABATOWY "Uczelnia Tarnów".

Na podstawie udziału w webinarium i pisemnym opisie można zaliczyć 10 godzin w ramach PDZ.