Terminy zaliczeń i egzaminów u Pana prof. Paulina Moszczyńskiego

18-01-2024

Szanowni Studenci!

Uprzejmie informujemy, że Pan prof. dr hab. P. Moszczyński wyznaczył następujące terminy egzaminów:

Biomedyczne podstawy rozwoju człowieka – test online, zaliczenie z oceną + egzamin w dniu 09.02. o godzinie 16.00 (dla: I rok Kosmetologia lic.; I rok Resocjalizacja i bezpieczeństwo publiczne lic.; I rok Psychologia lic.; i rok Pedagogika Szkolna i Terapia Pedagogiczna lic.; I rok Kosmetologia mgr.; I rok Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna jednolite mgr).

Dietetyka i jej rozwój – test online, zaliczenie z oceną + egzamin w dniu 10.02. o godzinie 18.00 (dla: II rok Kosmetologia mgr).

Podstawy patofizjologii – test online, zaliczenie z oceną + egzamin w dniu 11.02. o godzinie 10.00 (dla: II rok Kosmetologia lic).