17.01.2024 r. "Trądzik różowaty, skóra naczyniowa i wrażliwa." - bezpłatny webinar dla studentów kierunka kosmetologia.

12-01-2024

W ramach realizacji modułu Praktyczne Doskonalenia Zawodowe zapraszamy studentów kosmetologii w dniu 17.01.2024 r. o godzinie 18:00 - 20:00 w formie online na bezpłatne WEBINARIUM " TRĄDZIK RÓŻOWATY, SKÓRA NACZYNIOWA I WRAŻLIWA – MOŻLIWOŚCI TERAPEUTYCZNE I ALGORYTMY POSTĘPOWANIA W GABINECIE KOSMETOLOGICZNYM".

Tematyka szkolenia:

1. Czynniki wpływające na wystąpienie objawów skóry wrażliwej.
  2. Trądzik różowaty – defnicja, etiopatogeneza, obraz kliniczny.
  3. Jak diagnozuje się trądzik różowaty.
  4. Sposoby leczenia acne rosacea.
  5. Algorytmy postępowania w gabinecie kosmetologicznym.
  6. Znaczenie doboru odpowiednich preparatów do pielęgnacji domowej.
  7. Propozycje zabiegowe marki LVY – w zakresie problematyki skóry nadwrażliwej trądziku różowatego, rumienia, flushingu i nadreaktywności.
  8. Znaczenie edukacji Klienta dla najlepszych rezultatów terapeutycznych.

W celu zapisania się na webinar proszę zarejestrować się: https://lovely.net.pl/szkolenia/

Studenci mogą zapisać się na bezpłatne szkolenie logując się na KOD RABATOWY "Uczelnia Tarnów".

Na podstawie udziału w webinarium i pisemnym opisie można zaliczyć 10 godzin w ramach PDZ.