19 grudnia 2023r. spotkanie Koła Naukowego Progresja- kolejne z cyklu seminariów naukowo – metodycznych nt. "Zdrowie psychiczne uczniów i nauczycieli w kontekście zagrożeń XXI wieku."

19-12-2023

Szanowni członkowie Koła Naukowego Progresja,

w ramach cyklicznych seminariów naukowo – metodycznych zapraszamy na spotkanie metodyczne online nt. "Zdrowie psychiczne uczniów i nauczycieli w kontekście zagrożeń XXI wieku."

Spotkanie o charakterze metodyczno-praktycznym odbędzie się w dniu 19 grudnia 2023 r. o godz. 19.00.

Tematyka spotkania obejmie m. in:

1.      Zdrowie psychiczne – jak ujmować i rozumieć zdrowie psychiczne?

2.     Najważniejsze komponenty zdrowia psychicznego.

3.     XXI wiek – w kierunku nowej zachorowalności (wzrost zaburzeń zdrowia psychospołecznego).

4.     Współczesny świat „pułapką cywilizacji XXI” wieku na przykładzie chorób cywilizacyjnych.

5.     W kierunku przykładów dobrej praktyki – jak wzmacniać zdrowie psychospołeczne uczniów i nauczycieli.

Link do spotkania zostanie przesłany dzień wcześniej.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniu.

dr Barbara Wolny, opiekun koła