Bezpłatne WEBINARIUM "Czego absolutnie nie łączyć ze sobą w gabinecie kosmetologicznym" w dniu 02.12.2023 r.

27-11-2023

Szanowni Studenci kierunku Kosmetologia,

W ramach realizacji PDZ zapraszamy studentów kosmetologii na bezpłatne WEBINARIUM "Czego absolutnie nie łączyć ze sobą w gabinecie kosmetologicznym - biotechnolog i kosmetolog w jednym czyli moje skuteczne terapie kwasowe - możliwości łączenia kwasów, tworzenia różnych procedur autorskich." w dniu 2.12.2023 r. o godzinie 11:00 - 13:00 w formie online.

Opis szkolenia:

• Wpływ kwasów na skórę.
  • Jak samodzielnie miksować kwasy.
  • Jakich składników absolutnie ze sobą nie łączyć.
  • Co robić kiedy dane połączenie nie działa.
  • Praktyczne tipy przy pracy z kwasami.

W celu zapisania się proszę zarejestrować się przez podaną stronę: https://lovely.net.pl/szkolenia/

Studenci mogą zapisać się na szkolenie logując się bezpłatnie na KOD RABATOWY "Uczelnia Tarnów".

Na podstawie udziału w webinarium i pisemnym opisie można zaliczyć 10 godzin w ramach PDZ.