Bezpłatne WEBINARIUM "Pacjent onkologiczny pod opieką kosmetologa" w dniu 28.11.2023 r.

27-11-2023

Szanowni Studenci kierunku Kosmetologia,

W ramach realizacji PDZ zapraszamy studentów kosmetologii na bezpłatne WEBINARIUM "Pacjent onkologiczny pod opieką kosmetologa" w dniu 28.11.2023 r. o godzinie 18:00 - 20:00 w formie online. Opis szkolenia:

• Szczególnie wymagający klient, a kluczowe znaczenie zabiegów w poprawie kondycji skóry oraz samopoczucia.
  • Epidemiologia i profilaktyka przeciwnowotworowa, wiodące czynniki powodujące nowotwory, kancerogeneza – proces wieloetapowy.
  • Metody stosowane w leczeniu onkologicznym.
  • Skórne powikłania leczenia, kosmetolog – terapeuta.
  • Skóry pacjenta onkologicznego, kryteria wyboru składu kosmetyków, omówienie protokołu zabiegowego LVY Cosmetics dla pacjenta onkologicznego oraz pielęgnacji domowej.
  • Film z komentarzem.
  • Przygotowanie klienta do zabiegu, przeprowadzenie demakijażu, wykonanie Azjatyckiego masażu.
  • Procedury zabiegowe oraz ich efekty.

W celu zapisania się proszę zarejestrować się przez podaną stronę: https://lovely.net.pl/szkolenia/

Studenci mogą zapisać się na szkolenie logując się bezpłatnie na KOD RABATOWY "Uczelnia Tarnów".

Na podstawie udziału w webinarium i pisemnym opisie można zaliczyć 10 godzin w ramach PDZ.