Nagroda "Symbol Nowoczesnego Kształcenia" kolejny raz dla Tarnowskiej Szkoły Wyższej Akademii Nauk Stosowanych.

24-11-2023

Tarnowska Szkoła Wyższa ANS po raz kolejny nagrodzona! Jej Magnificencja Rektor prof. nadzw. dr Bożena Szołtysek w imieniu całej Społeczności Akademickiej odebrała przyznaną naszej Uczelni nagrodę "Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2023". To dla nas duże wyróżnienie. Zmieniamy się dla naszych aktualnych i przyszłych studentów, dbając o wysoką jakość kształcenia, co po raz kolejny zostało docenione! Dziękujemy!