Bezpłatne WEBINARIUM "Specyfika i problemy skóry suchej - jak sobie z nią radzić" w dniu 23.11.2023 r.

22-11-2023

Szanowni Studenci kierunku Kosmetologia,

w ramach realizacji Praktycznego Doskonalenia Zawodowego zapraszamy studentów kosmetologii na bezpłatne WEBINARIUM "BEZPIECZNE PROCEDURY ZABIEGOWE NA OKOLICĘ TWARZY, SZYI I DEKOLTU W WELLNESS I SPA – ZABIEGI PRZYWRACAJĄCE RÓWNOWAGĘ PŁASZCZA HYDROLIPIDOWEGO SKÓRY." w dniu 16.11.2023 r. o godzinie 18:00 - 20:00 w formie online.

Opis szkolenia:

• FUNKCJONOWANIE SKÓRY A JEJ NAWILŻENIE

• NAWILŻENIE SKÓRY I SUBSTANCJE NAWILŻAJĄCE

• ETIOPATOGENEZA NADMIERNEJ SUCHOŚCI SKÓRY

• DYSFUNKCJE BARIERY NASKÓRKOWEJ PROWADZĄCE DO SUCHOŚCI

• JAKICH SUBSTANCJI SZUKAĆ W ZABIEGACH I PIELĘGNACJI DOMOWEJ SKÓRY SUCHEJ

• PROTOKOŁY ZABIEGOWE – OMÓWIENIE DEDYKOWANEJ TERAPII “LVY COSMETICS BY ITALIAN BEAUTY” NA KONKRETNYM PRZYKŁADZIE PACJENTA Z WIELOLETNIM PROBLEMEM W TYM ZAKRESIE.

• Z JAKIMI INNYMI ZABIEGAMI KOSMETOLOGICZNYMI MOŻEMY POŁĄCZYĆ ZABIEGI MARKI LVY W GABINECIE KOSMETOLOGICZNYM?

• TURBODOŁADOWANIE DLA SKÓRY

• PIELĘGNACJA DOMOWA I PROFILAKTYKA – JAK DOBRAĆ PRAWIDŁOWĄ PIELĘGNACJA I SUPLEMENTACJA SKÓRY SUCHEJ… O JAKIE SUBSTANCJE WARTO UZUPEŁNIĆ DIETĘ?

W celu zapisania się proszę zarejestrować się przez podaną stronę: https://lovely.net.pl/szkolenia/

Studenci mogą zapisać się na szkolenie logując się bezpłatnie na KOD RABATOWY "Uczelnia Tarnów".

Na podstawie udziału w webinarium i pisemnym opisie można zaliczyć 10 godzin w ramach PDZ.