Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego

25-09-2023

SZANOWNI PAŃSTWO PROFESOROWIE, WYKŁADOWCY I STUDENCI TARNOWSKIEJ SZKOŁY WYŻSZEJ AKADEMII NAUK STOSOWANYCH !

Uprzejmie informujemy, że w naszej Akademii uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 odbędzie się 12 października o godz. 11:00     w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Nowy Świat 30 w Tarnowie. Do udziału w uroczystości zapraszamy wszystkich, którzy swoja obecnością zechcą uświetnić to wydarzenie.

PROGRAM INAUGURACJI:

1. Gaude Mater Polonia - Chór Tarnowskiej Szkoły Wyższej Akademii Nauk Stosowanych "Cantores Academica Tarnovienses".
  2. Powitanie Gości – JM Rektor prof. TSzW dr Bożena Szołtysek.
  3. Wystąpienie inauguracyjne JM Rektor prof. TSzW dr Bożeny Szołtysek.
  4. Wystąpienia zaproszonych Gości.
  5. Wystąpienie Przedstawiciela Samorządu Studenckiego.
  6. Wręczenie wyróżnień najlepszym absolwentom.
  7. Wystąpienie najlepszej Absolwentki Uczelni w Roku Akademickim 2022/2023 mgr Eweliny Krogulskiej-Obal - "Rozwój osobisty jako element egzystencji człowieka w XXI wieku".
  8.  Immatrykulacja studentów I roku.
  9. Gaudeamus igitur.
  10. Wykład inauguracyjny pt. „Odpowiedzialność jako kategoria wychowania personalistycznego" wygłosi dr hab. Adam Solak – profesor Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
  11. Hymn państwowy.
  12. Zakończenie inauguracji.

Msza Święta w intencji Społeczności akademickiej odprawiona zostanie 1 października o godz. 18.00 w Bazylice Katedralnej w Tarnowie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!