Sesja studencka i posterowa w ramach I Tarnowskiej Wiosny Kosmetologii 1 czerwca godz. 11:30

30-05-2023

Już w najbliższy czwartek (1 czerwca) I Tarnowska Wiosna Kosmetologii! W ramach wydarzenia oprócz wykładów i warsztatów zaplanowano także sesję studencką, w ramach której wystąpienia na wiele ciekawych tematów, m.in.: "Czerniak, objawy i profilaktyka – co powinien wiedzieć kosmetolog?", "Wpływ hormonów i diety na skórę człowieka", "Czy kosmetolog może zobaczyć pierwsze objawy chorób serca?" Wystąpienia studentów rozpoczną się o godz. 11.30 w siedzibie głównej Tarnowskiej Szkoły Wyższej ANS w sali wykładowej nr 1 budynek B. Zapraszamy!