Już jutro 1 czerwca I Tarnowska Wiosna Kosmetologii! Zapraszamy!

31-05-2023

I Tarnowska Wiosna Kosmetologii - wydarzenie organizowane w dniu 1 czerwca br. przez Tarnowską Szkołę Wyższą Akademię Nauk Stosowanych. W programie: wykłady otwarte, warsztaty, pokazy aparatury kosmetycznej, stoiska wystawiennicze firm kosmetycznych i wiele innych wydarzeń, spośród których każdy wybierze coś dla siebie! Chcesz zdobyć wiedzę na temat holistycznego podejścia do zdrowia i piękna - zapraszamy! Chcesz nauczyć się techniki wykonywania makijażu- zapraszamy! Chcesz skorzystać z zabiegu relaksującego- zapraszamy!
I Tarnowska Wiosna Kosmetologii to święto zdrowia i piękna! Jesteś na nie zaproszony- nie zmarnuj okazji!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY