Wykład otwarty Dyrektora Zakładu Karnego w Tarnowie ppłk. Macieja Możdżenia pt. "Organizacja i funkcjonowanie polskiego więziennictwa w systemie bezpieczeństwa państwa na przykładzie Zakładu Karnego w Tarnowie" - 14 kwietnia, godz. 16:00

05-04-2023

W ramach realizacji zajęć Praktycznego Doskonalenia Zawodowego zapraszamy studentów Tarnowskiej Szkoły Wyższej Akademii Nauk Stosowanych do wzięcia udziału w wykładzie otwartym pt. "Organizacja i funkcjonowanie polskiego więziennictwa w systemie bezpieczeństwa państwa na przykładzie Zakładu Karnego w Tarnowie", który odbędzie się 14 kwietnia 2023 roku (piątek) o godz. 16:00 w siedzibie Uczelni. Wykład poprowadzi Dyrektor Zakładu Karnego w Tarnowie ppłk. Maciej Możdżeń.

Następnie, odbędzie się wykład pt. "Rodzaje zachowań agresywnych występujących u więźniów oraz skuteczność prowadzonej pracy profilaktycznej i resocjalizacyjnej". Wykład poprowadzi mgr Marcin Maśnica - psycholog Służby Więziennej.

Na podstawie udziału można uzyskać 5 godzin w ramach Praktycznego Doskonalenia Zawodowego.

Zgłoszenia proszę kierować do dnia 12.04.2023 (do godz. 9:00) na adres mailowy: dzialnauczania@tszw.edu.pl

Uwaga! Zgłoszenia nie dotyczą tych studentów, którzy mają w tym czasie zajęcia z Panem prof. TSzW dr Józefem Jedynakiem.