GLOBAL BEAUTY CONGRESS - 06-07.02.2021 r. Wirtualny Kongres Beauty

02-02-2021

Wykłady będą odbywały się w formie spotkań online, podczas których uczestnicy będą mogli zadawać pytania na wszystkie nurtujące ich kwestie. Każdy wykład zakończony jest uzyskaniem specjalnego certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo w wybranym szkoleniu. Dodatkowo materiały video będą dostępne dla uczestników konferencji jeszcze przez 30 dni, dzięki czemu w każdej chwili będzie można wrócić do dowolnego tematu.

Wśród ekspertów znajdują się, m.in dr Żaneta Stanisławska - marketing i biznes, dr Gabriel Siquier – mezoterapia i techniki wypełnień HA, dr Przemysław Styczeń – trychologia, dr Ewa Szmaj - Kupny – holistyczne podejście do terapii oraz wielu innych znakomitych specjalistów.

Na podstawie uzyskanego certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo w dowolnym wykładzie istnieje możliwość zdobycia 10 punktów w ramach Praktycznego Doskonalenia Zawodowego. Szczegółowe informacje i zapisy: www.globalbeautycongress.com