TARNOWSKI FESTIWAL NAUKI

Bezpłatne indywidualne porady psychologiczno-pedagogiczne dla dzieci, młodzieży i opiekunów.

24-09-2021

Projekt "II Tarnowski Festiwal Nauki" finansowany przez MNiSzW w ramach programu "Społeczna odpowiedzialność nauki". Kwota dofinansowania
60 900,00 zł.

W ramach realizacji II Tarnowskiego Festiwalu Nauki w Tarnowska Szkoła Wyższa zaprasza do skorzystania z bezpłatnych porad psychologicznych i pedagogicznych dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli w zależności od zgłaszanych potrzeb, czy problemów. W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej naszej Uczelni w każdą środę w godzinach od 16:00 do 18:00 czekają specjaliści, którzy bezpłatnie służyć będą pomocą i wsparciem. Zapraszamy!