Uwaga Studenci II roku studiów licencjackich: PEDAGOGIKA, PEDAGOGIKA SPECJALNA, PSYCHOLOGIA, KOSMETOLOGIA, oraz III roku studiów licencjackich: PEDAGOGIKA, PEDAGOGIKA SPECJALNA

31-10-2019

SZANOWNI STUDENCI!

Uprzejmie informujemy, że od roku akademickiego 2019/20 obowiązują Państwa zajęcia z wychowania fizycznego. Wszystkie osoby, które czynnie uprawiają jakąś dyscyplinę sportu lub regularnie uczestniczą w zajęciach ruchowych innego rodzaju będą mogły zaliczyć zajęcia z wychowania fizycznego na podstawie zaświadczenia o tego rodzaju aktywności z pieczątką instytucji oraz podpisem osoby prowadzącej (odpowiedzialnej za te zajęcia). Prosimy o dostarczenie takich zaświadczeń do dnia: 25 listopada do Dziekanatu TSzW osobiście lub e-mailowo w formie skanu.

Studenci nie posiadający takich zaświadczeń odbędą zajęcia z wychowania fizycznego w semestrze letnim roku akademickiego 2019/20.