Aktualności

09 maja 2022 r. o godz. 14:30 szkolenie dla studentów kierunku kosmetologia - MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA..

02-05-2022

SkinBiotics

To aktywna, kliniczna linia pielęgnacyjna skoncentrowana na koncepcji synergii we wszystkich preparatach.

Unikalny skład Needle Boosterow oparty jest na działaniu peptydów biomimetycznych nanoenkapsulacji składników aktywnych.

 

Skinbiotics łączy najnowsze technologie przenikania multi składników w głąb skory.

Zabiegi z wykorzystaniem mezoterapii mikroiglowej( tzn microneedeking), to jedne z najwcześniej wykonywanych zabiegów kosmetycznych.

 

Skinbiotics argument za marka:

-Dla kobiet w ciąży, przebadane w Szwajcarii, pracujemy w ciąży na głębokości 0,25 max do 0,5 tak aby skóra nie krwawiła -Marka beż parabenów, sls, konserwantów, barwinków, oleji, zapachów -czystość związków aktywnych oraz skład wyłącznie peptydowy daje szybkie i maksymalne efekty,

-10 rodzaju ampulek na różne problemy skory -technologia ENKAPSULACJI czyli podwójna otoczka liposomy każdego składnika to powolne uwalniania i przenikanie na każdej warstwie skory -pielęgnacja skory w trakcie zabiegu za pomocą 5 produktów bazowych -zmiekczenie i znieczulenie w trakcie zabiegu -Tak skonstruowany zabieg to mniej powikłań, zaczerwirnien oraz bezpieczeństwo klienta

- Coś dla fanów eko rozwiązań

- zabieg dzięki produkta zabiegowym można wykonać na dzien przed ważna impreza ponieważ skutki mikroiglowej będą zminimalizowanie.

Zapisy na szkolenie odbywają się wyłącznie osobiście, ponieważ należy uiścić opłatę - sekretariat u p. Katarzyny Baran (od poniedziałku do piątku 08:00 do 16:00) - koszt 100 zł.

 

TSzW Copyright © 2023 TSzW. Wszelkie prawa zastrzeżone. | design by GreenMouse |