04 kwietnia 2022 r. o godz. 14:30 szkolenie z firmy kosmetycznej Dermotechnika dla studentów kierunku kosmetologia.

25-03-2022

Od 2002 roku firma DERMOTECHNIKA zajmuje się kosmetyką profesjonalną i medycyną estetyczną. Firma kojarzona jest z produktami najwyższej jakości, które opracowywane są w oparciu o aktualny stan wiedzy dermatologicznej, najnowsze technologie i składniki z całego świata.

DERMOTECHNIKA zajmuje się dystrybucją renomowanych marek kosmetycznych oraz urządzeń do gabinetów kosmetycznych. Firma jest wyłącznym importerem i autoryzowanym przedstawicielem w Polsce kosmetyków marek:

- Jean D’Arcel Cosmetique

- MC Cosmetics

- Jean D’Estrees

- e.p.t.q.

- Dalton Marine Cosmetics

1.    POKAZ

Vitten Injector to zaawansowane technologicznie urządzenie do próżniowej, wieloigłowej aplikacji nieusieciowanego i usieciowanego kwasu hialuronowego oraz stymulatorów tkankowych.

2.     WARSZTATY

Firming Acid ma właściwości przeciwutleniające zapewnia doskonałe nawilżenie i odmładzający efekt zabiegowy, nadają skórze doskonały efekt liftingujący.

Wskazania do stosowania:

●      nawilżenie skóry

●       odmłodzenie

●      ujędrnienie

Składniki aktywne Firming Acid o właściwościach przeciwutleniających zapewniają nawilżający i odmładzający efekt zabiegowy, nadają skórze doskonały efekt liftingujący. Głównym składnikiem aktywnym jest kwas mlekowy.

Składniki aktywne:

●      kwas mlekowy

●      DMAE

ATA (10%, 30%, 50%)

Kwas winowy z grupy hydroksykwasów dikarboksylowych. Kwas rozpuszczalny w wodzie. Pozyskiwany podczas fermentacji winogron. ATA peeling pozwala na przeprowadzanie eksfoliacji w głębokich warstwach skóry aktywując mechanizm biologiczny. Dzięki temu stymuluje odnowę komórkową i wzrost nowych komórek, dając w rezultacie zdrowszy i promienny wygląd skóry. Doskonały peeling likwidujący niedoskonałości. Eksfoliacja kwasem winowym to idealny zabieg dla osób, które chcą odmłodzić skórę oraz pozbyć się przebarwień i blizn.

Wskazania:

●      trądzik i usunięcie śladów po nim w tym blizn i nieestetycznych przebarwień

●      wygładzenie skóry tłustej

●      rozjaśnianie przebarwień

●      odmładzanie i ujędrnianie

●      nawilżenie skóry

RIOX CO2 Karboksyterapia maska silnie dotleniająca to kuracja stworzona z wykorzystaniem dobrodziejstw karboksyterapii. Agregacja „karboksy-żelu” połączona ze specjalną maską wyzwalającą dwutlenek węgla wprowadza substancje odżywcze do skóry, a szkodliwe produkty przemiany materii i toksyny zostają usunięte. Wyjątkowy charakter maski RIOX tkwi we wspomaganiu procesu rozkładu lipidów zawartych w tkance podskórnej oraz syntezy białek. Zabieg w znacznym stopniu poprawia sprężystość skóry, korzystnie wpływa na wygląd skóry problematycznej, skłonnej do trądziku oraz pomaga w utrzymywaniu stałego poziomu nawilżenia. Podstawą karboksyterapii jest iniekcja CO2, co zwiększa tzw. oksygenację oraz transport składników odżywczych do tkanek. Karboksyterapia zwykle wykonywana jest przy pomocy igły, która dostarcza odpowiednio stężone CO2 do skóry właściwej. Natomiast RIOX jest metodą w pełni nieinwazyjną.