„Od juniora do seniora- fizjoterapia łączy pokolenia”-26-28 maja konferencja naukowa we Wrocławiu-możliwość wzięcia udziału w panelu studenckim.

25-03-2022

Międzynarodowe Dni Fizjoterapii to konferencja naukowa ciesząca się dużym zainteresowaniem, na stałe wpisana w kalendarz naukowych spotkań środowiska fizjoterapeutycznego, medycznego i kultury fizycznej. W roku 2022 temat wiodący konferencji to: „Od juniora do seniora- fizjoterapia łączy pokolenia”.

W trakcie Konferencji zaplanowano 7 sesji składających się z dwóch bloków tematycznych. Z dziedziny Fizjoterapii zaplanowane jest 7 bloków specjalistycznych, z dzieciny Kosmetologii – 3 bloki tematyczne zaś z Terapii Zajęciowej – 2 bloki tematyczne. Równocześnie przewidziano 6 sesji prowadzonych w języku angielskim związanych z tematem wiodącym konferencji. W ramach Konferencji przewidziane są także sesje dla studentów, doktorantów oraz sesja plakatowa. Przewidziano udział 150 prelegentów we wszystkich formach prezentacyjnych.

Więcej informacji TUTAJ