Webinarium pt: "PEELINGI POLI I ALFAHYDROKSYKWASY. Bariera hydrolipidowa - modne stwierdzenie czy trudny aspekt?" - możliwość zdobycia godzin zaliczeniowych w ramach PDZ dla studentów kierunku kosmetologia.

27-01-2022

Szanowni Studenci,

W ramach realizacji Praktycznego Doskonalenia Zawodowego zapraszamy do wzięcia udziału studentów kierunku kosmetologia w bezpłatnym szkoleniu pt. "PEELINGI POLI I ALFAHYDROKSYKWASY. Bariera hydrolipidowa - modne stwierdzenie czy trudny aspekt?" prowadzone przez mgr Ewa Mor-Xhetani.

Webinarium odbędzie się dn. 29 stycznia br. od godziny 10:00 do godziny 12:00.

Rejestracji na szkolenie należy dokonać w dniu 27.01.2022 r.
Szkolenie dla studentów TSZW będzie bezpłatne!

W celu zapisania się proszę:

Dzień przed szkoleniem każdy z uczestników dostanie na swój adres mailowy (który podał w formularzu) link z "wejściem" do pokoju webinarowego.

Na podstawie udziału oraz streszczenia webinarium można zaliczyć 10 godzin w ramach PDZ.