Zajęcia praktyczne w ramach modułu PDZ w Laboratorium Testów Psychologicznych Tarnowskiej Szkoły Wyższej.

18-01-2022

Uprzejmie informujemy studentów kierunku psychologia, że w każdy wtorek w godzinach od 13:00 do 17:00 istnieje możliwość odbycia zajęć praktycznych w Laboratorium Testów Psychologicznych naszej Uczelni pod kierunkiem Pani dr Aleny Stefańskiej. Studentów zainteresowanych udziałem w tych zajęciach prosimy o dokonywanie zapisów mailowo na adres alenastefanska@gmail.com  Limit miejsc na każdy wtorek wynosi 2 osoby. Zapraszamy.