Najbliższe wydarzenia w Uczelni podnoszące jakość kształcenia studentów Tarnowskiej Szkoły Wyższej.

07-01-2022

Uprzejmie informujemy, że styczeń i luty 2022 roku będą bardzo bogate w różnego rodzaju wydarzenia, które pozwolą studentom doskonalić swoją wiedzę i umiejętności a także rozwijać i pogłębiać zainteresowania.

28 stycznia o godz. 15:00 rozpocznie się wykład otwarty Pana dr. Martina Dahla- Dziekana Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uczelni Łazarskiego w Warszawie pt.: "Podstawy psychologii ewolucyjnej, czyli dlaczego ludzie mordują, gwałcą i zdradzają".

21 stycznia br. o godz. 14:00 seminarium podsumowujące projekt "(Nie) bezpieczni kierowcy XXI w." realizowany przez studentów kierunku Psychologia TSzW pod kierunkiem Kierownika Katedry Psychologii Pani dr Justyny Kaczmarczyk. W seminarium udział wezmą przedstawiciele Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego a także specjaliści ds. badań Grupy Azoty S.A.

4 lutego 2022r. Tarnowska Szkoła Wyższa we współpracy z Urzędem Miasta Tarnowa jest organizatorem seminarium na temat kryptowalut. Udział w tym wydarzeniu potwierdzili: prof. nadzw. dr hab. Krzysztof Piech, wykładowca Katedry Zarządzania i Marketingu, Wydział Ekonomii i Zarządzania w Warszawie Uczelnia Łazarskiego, dr Paweł Modrzyński- Pracownia Rachunkowości i Finansów Wydziału Zarządzania Politechniki Bydgoskiej, Pan Mateusz Kusznierewicz- polski żeglarz sportowy, dwukrotny medalista olimpijski i mistrz świata, założyciel Fundacji Navigare, realizującej m.in. programy Rozwijamy Talenty i Spełniamy Marzenia.

Dział Nauczania Tarnowskiej Szkoły Wyższej prowadzi mailowo zapisy studentów wszystkich kierunków i stopni studiów ( dzialnauczania@tszw.edu.pl) na powyższe wydarzenia w ramach modułu PDZ. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w wydarzeniach decydować będzie kolejność zgłoszeń.