29 listopada 2021r. "Zakodowana matematyka" warsztaty dla studentów kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz kierunku Pedagogika ogólna.

24-11-2021

Szanowni Państwo,

Webinar pt. „Zakodowana matematyka – wykorzystanie kodowania w edukacji matematycznej w przedszkolu i klasach I-III" odbędzie się 29 listopada 2021 o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Program szkolenia:

Szkolenie, w którym omówiony zostanie związek pomiędzy kodowaniem a edukacją matematyczną, a także szereg propozycji, które umożliwią wzajemne uatrakcyjnienie kodowania i edukacji matematycznej.

Zajęcia poprowadzi: Magdalena Marekwia – pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, terapeuta pedagogiczny, pasjonatka matematyki, którą cieszy możliwość „zarażania” dzieci i dorosłych radością z zabaw z matematyką. Prowadzi warsztaty dotyczące matematyki i innych nauk ścisłych przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jej głównym zainteresowaniem naukowym są trudności i uzdolnienia uczniów w dziedzinie matematyki, nad przebiegiem i stymulacją rozwoju myślenia matematycznego oraz zagadnieniem motywacji do uczenia się tej dziedziny.

Zapisy TUTAJ

Za udział w warsztatach można zdobyć w ramach PDZ zaliczenie 4 godzin (potwierdzeniem jest rejestracja na szkolenie) lub 40 godzin za udział w warsztatach i przeprowadzenie zajęć dydaktycznych (zgodnych z tematyką szkolenia) w placówce oświatowej (potwierdzeniem jest rejestracja na szkolenie, scenariusz zajęć, zaświadczenie dyrektora placówki oświatowej o przeprowadzeniu zajęć).