"Podologia I stopnia-podstawowy zabieg podologiczny"- szkolenie dla studentów i absolwentów kierunku Kosmetologia- możliwość uzyskania 85% dofinansowania ze środków unijnych.

23-11-2021

Studenci i absolwenci kierunku kosmetologia mogą wziąć udział w szkoleniu pt. "Podologia I stopnia-podstawowy zabieg podologiczny", które w 85% może zostać sfinansowane ze środków unijnych. Szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną, potrwa 8 godzin. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia na adres: studiapodyplomowe@tszw.edu.pl w terminie do 30 listopada. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc szkoleniowych decydowała będzie kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!