Bezpłatny kurs języka angielskiego na poziomie B2 dla studentów kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna- możliwość zdobycia certyfikatu uprawniającego do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i klasach I-III.

22-11-2021

Uwaga Studenci kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna- jednolite studia magisterskie!

Jeśli chcesz wziąć udział w kursie języka angielskiego na poziomie B2 zgłoś się jak najszybciej telefonicznie 14 657 10 55 wew. 1 lub 2 w dziekanacie lub sekretariacie Tarnowskiej Szkoły Wyższej. Po ukończeniu kursu będzie możliwość przystąpienia do egzaminu Pearson Test of English na poziomie B2. Certyfikat PTE poziom B2 jest warunkiem do uzyskania kwalifikacji do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i klasach I-III szkoły podstawowej. Liczba miejsc ograniczona!