"DO-RE-MI. Rola rytmiki i muzyki na zajęciach z dziećmi"- bezpłatny webinar w ramach modułu PDZ dla studentów kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz Pedagogika- specjalność EPiW

11-11-2021

Szanowni Państwo,

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”zaprasza na bezpłatny webinar „Do-Re-Mi. Rola rytmiki i muzyki u dzieci młodszych i starszych”, który odbędzie się 16 listopada 2021 r. o godz. 20:00 w formule on-line.

Program:
Ruch przy muzyce, taniec, ale także śpiew i słuchanie muzyki oraz gra na prostych instrumentach to podstawowe formy pracy realizowane na zajęciach rytmiki z dziećmi już od drugiego roku życia. Celem warsztatów jest ukazanie roli muzyki w rozwoju psycho-fizycznym dziecka, zwrócenie uwagi na jakość i treść muzyki prezentowanej dzieciom a także przedstawienie, sprawdzonych przez autorkę warsztatów, ćwiczeń i zabaw muzycznych dla dzieci.

Szkolenie poprowadzi Adriana Wdziękońska – muzykolog, prowadząca koncerty, wykłady, kursy, seminaria i audycje muzyczne.

Więcej informacji Do-Re-Mi

W ramach modułu PDZ zaliczone zostaną 2 godziny. Potwierdzeniem udziału w webinarze będzie potwierdzona rejestracja na zajęcia.

Studenci, którzy po szkoleniu chcieliby poprowadzić zajęcia w tym temacie w ramach Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej TSzW proszeni są o zgłoszenie tego faktu mailowo na adres dzialnauczania@tszw.edu.pl. Dla tych studentów będzie możliwość zdobycia 25 godzin w ramach modułu PDZ.