Warsztaty pt. "Dziecięca biblioteczka – Co czytamy dzieciom, co czytamy z dziećmi?" - możliwość zdobycia godzin zaliczeniowych w ramach PDZ dla studentów wszystkich kierunków

08-11-2021

W ramach realizacji Praktycznego Doskonalenia Zawodowego zapraszamy do wzięcia udziału studentów kierunków pedagogika, pedagogika specjalna oraz psychologia w warsztatach pt. "Dziecięca biblioteczka – Co czytamy dzieciom, co czytamy z dziećmi?" prowadzonym przez dr Annę Solak.

Warsztat odbędzie się dn. 10 listopada br. od godziny 17:30, za pośrednictwem platformy Zoom, link do spotkania zostanie umieszczany dzień przed zajęciami, na stronie Uczelni.

Warsztaty prowadzone w formie on-line nie wymagają wcześniejszych zgłoszeń/zapisów.

Na podstawie udziału w warsztacie można zaliczyć 5 godzin w ramach PDZ.

LINK DO TRANSMISJI: https://zoom.us/j/95422456084?pwd=YStIOS94N3dhZFB5aXFlR2lYZ2c3dz09