Warsztaty pt. "Rola komunikacji w pracy z trudnym klientem" - możliwość zdobycia godzin zaliczeniowych w ramach PDZ dla studentów kierunków pedagogika, psychologia oraz kosmetologia.

05-10-2021

W ramach realizacji Praktycznego Doskonalenia Zawodowego zapraszamy do wzięcia udziału studentów kierunku psychologia, pedagogika i kosmetologia w warsztatach pt. "Rola komunikacji w pracy z trudnym klientem" prowadzonym przez dr A. Stefańską.

Warsztat odbędzie się dn. 26 października br. od godziny 17.00, za pośrednictwem platformy Zoom, link do spotkania zostanie umieszczany dzień przed zajęciami, na stronie Uczelni.

Na podstawie udziału w warsztacie można zaliczyć 5 godzin w ramach PDZ.

LINK DO TRANSMISJI: https://zoom.us/j/98186444660?pwd=QUp0ZE12QVVmZzQreTFGSGNUcEp1Zz09