Ogłoszenia

Zarządanie w oświacie, Neurologopedia, Etyka, Pedagogika specjalna w trzech specjalnościach- to tylko niektóre kierunki studiów podyplomowych, na które trwa rekrutacja w naszej Uczelni.

05-08-2021

Nabór na studia podyplomowe prowadzone w roku akademickim 2021/2022 - rozpoczęcie zajęć październik 2021 r.

Tarnowska Szkoła Wyższa prowadzi nabór na następujące studia podyplomowe, które rozpoczną się w październiku 2021 roku:

Autyzm i zespół Aspergera- edukacja i rehabilitacja.

✅ Neurologopedia.

✅ Etyka.

✅ Dydaktyka nauczania języka angielskiego (dla osób chcących zdobyć kwalifikacje do nauczania j. angielskiego w klasach od IV do VIII szkoły podstawowej).

✅ Gerontologia i opieka nad osobami starszymi.

✅ Oligofrenopedagogika.

✅ Pedagogika Marii Montessori.

✅ Pedagogika specjalna w trzech specjalnościach (oligofrenopedagogika, autyzm, pedagogika terapeutyczna).

✅ Przygotowanie pedagogiczne.

✅ Resocjalizacja i bezpieczeństwo publiczne.

✅Metodyka wczesnego nauczania języka angielskiego w klasach I i III.

✅ Zarządzanie w oświacie.

Szczegółowe informacje na temat warunków rekrutacji możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu 14 657 10 55 wew. 1 bądź mailowo: studiapodyplomowe@tszw.edu.pl

Zajęcia dydaktyczne prowadzone będą metodą hybrydową.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą studiów podyplomowych, które prowadzi nasza Uczelnia. Oferta studiów podyplomowych Tarnowskiej Szkoły Wyższej.