UWAGA!!! Studenci II roku kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

24-06-2021

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że studenci drugiego roku kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna o numerze albumu: 1922, 2142, 2170, 2176 nie uzyskali w pierwszym terminie w semestrze czwartym zaliczenia modułu Praktyczne Doskonalenie Zawodowe. Studenci ci, w celu uzyskania zaliczenia w drugim terminie proszeni są o złożenie kompletnej dokumentacji w dziekanacie Uczelni w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 czerwca br.

Pozostałym Państwu z tego roku bardzo dziękuję za nakład pracy, złożenie dokumentacji w terminie i gratuluję uzyskania zaliczenia modułu PDZ.

Koordynator kształcenia praktycznego dla kierunku PPiW mgr Magdalena Osiak