Wykład otwarty "Znieczulica społeczna jako choroba XXI wieku" 14 maja 2021 r. - możliwość zdobycia godzin zaliczeniowych w ramach PDZ dla studentów wszystkich kierunków. - LINK DO TRANSMISJI

13-05-2021

LINK DO TRANSMISJI NA PLATFORMIE ZOOM:

Warunki zaliczenia Praktycznego Doskonalenia Zawodowego:

1. dla studentów kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

istnieje możliwość zdobycia 20 godzin zaliczeniowych w ramach Praktycznego Doskonalenia Zawodowego. Warunkiem ich zdobycia jest wzięcie udziału w wykładzie i przygotowanie scenariusza zajęć dla wybranej wiekowo grupy uczniów/na 45 minut z zakresu "Ukształtowanie umiejętności społecznych - modelowanie pozytywnych wzorców zachowań wśród dzieci i młodzieży.

2. dla studentów kierunku psychologia i kosmetologia:

istnieje możliwość zdobycia 10 godzin zaliczeniowych w ramach Praktycznego Doskonalenia Zawodowego. Warunkiem ich zdobycia jest wzięcie udziału i przygotowanie krótkiego streszczenia wykładu.