UWAGA! Bardzo ważna informacja dotycząca dostarczenia przez studenta dokumentacji modułu Praktycznego Doskonalenia Zawodowego

01-03-2021

Studenci wszystkich roczników i wszystkich kierunków studiów są zobowiązani dostarczyć do Dziekanatu Uczelni pełną dokumentację dotyczącą Praktycznego Doskonalenia Zawodowego, zgromadzoną w skoroszycie, trwale spiętą i podpisaną (imię i nazwisko studenta, kierunek studiów, rok studiów i numer albumu). Od dnia dzisiejszego tj. 1 marca 2021 r. dokumentacja PDZ nie będzie przyjmowana w innej formie.