Debata Oxfordzka w Tarnowskiej Szkole Wyższej

16-01-2020

W dniu 10.01.2020 roku w Tarnowskiej Szkole Wyższej odbyła się Debata oxfordzka pt. „Resocjalizacja osób skazanych poprzez pracę”. Opiekunem projektu był Pan dr Józef Jedynak, który realizował go w ramach  „Koła Resocjalizacji i bezpieczeństwa publicznego”. Moderatorem i osobą prowadzącą była studentka Barbara Kijowska.

Zaproszonymi gośćmi byli: dyrektor Zakładu Karnego w Tarnowie Pan ppłk Maciej Możdzeń oraz rzecznik prasowy z Zakładu Karnego Tarnów – Mościce Pan mjr Przemysław Renda.

Swoją obecnością również zaszczycił nas JM Pan Rektor dr Antoni Stańczyk, Pani Dziekan dr Magdalena Peterek, Pan profesor Andrzej Niedojadło.

Pan P\ppłk Maciej Możdzeń, zaprezentował zebranym studentom krótki film dotyczący pracy osób skazanych w zakładzie karnym a następnie opowiedział o tym jak wygląda jego praca na co dzień.

Udział w debacie wzięli studenci II roku studiów magisterskich na kierunku Pedagogika, specjalność  „Profilaktyka uzależnień i resocjalizacja”:

Barbara Kijowska

Anna Sarama