Szkolenie kosmetyczne firmy FARMONA dla studentów kierunku kosmetologia

12-01-2021

Szanowni Studenci!

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów kierunku kosmetologia na pokaz firmy kosmetycznej FARMONA Szkolenie praktyczne z terapii łączonych anti aging. Prezentacja zabiegu Acid Tech oraz  Far – X. Kwasy w nowatorskich połączeniach, które odbędzie się w sobotę 30 stycznia br. I grupa od 09:00, II grupa od 13:00.

Studenci, którzy wezmą udział w szkoleniu otrzymają certyfikat oraz zdobędą 10 pkt w ramach Praktycznego Doskonalenia Zawodowego.

Zapisy na szkolenie są prowadzone w Sekretariacie TSzW I piętro. Ilość miejsc ograniczona.