Bądź Świętym Mikołajem nie tylko w czasie Świąt !!!

15-12-2020

W ramach prac Kół Naukowych TSzW zachęcamy do działalności wolontaryjnej na rzecz drugiego człowieka - wsparcia pacjentów Oddziału Covidowego w SPZOZ w Brzesku.

Poprzez zebranie określonych poniżej środków higienicznych, możemy wspomóc pracę personelu medycznego.

Potrzebne środki to m.in.:

- chusteczki nawilżane,

- pianki do mycia,

- balsamy nawilżające do pielęgnacji ciała,

- pianki do golenia,

- jednorazowe maszynki do golenia,

- chusteczki higieniczne wyciągane.

Miejsce i termin zbiórki:
Dary należy przekazać do Dziekanatu TSzW przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie  w dniach 14-18.12.2020 r. w godzinach od 09.00-17.00.

Za wszelkie wsparcie i pomoc, z serca dziękujemy.

Kierownik Katedry Psychologii
Kierownik Katedry Kosmetologii

Ewentualne pytania proszę kierować do Pani dr Karoliny Szymura (szymurakarolina@wp.pl).