UWAGA STUDENCI! W Tarnowskiej Szkole Wyższej obowiązują procedury bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem epidemicznym spowodowanym COVID 19

02-10-2020

Szanowni Państwo,

dbając o Wasze i nasze zdrowie, w związku z zagrożeniem epidemicznym spowodowanym COVID 19, w naszej Uczelni wprowadzona została procedura bezpieczeństwa obowiązująca wszystkich studentów, słuchaczy oraz inne osoby uczestniczące w zajęciach w Tarnowskiej Szkole Wyższej. Poniżej obowiązujące zasady:

1.   Uczestnik zajęć (student, słuchacz, kursant) na teren Uczelni może wejść najwcześniej 15 minut przed rozpoczęciem planowanych zajęć.

2.   Osoby, które przybędą wcześniej, niż 15 minut przed rozpoczęciem zajęć oczekują na wejście do Uczelni na parkingu z zachowaniem odstępu między sobą minimum 2 m.

3.   Na zajęcia mogą wejść wyłącznie osoby bez objawów chorobowych, z osłoną na usta i nos (maseczka jednorazowa lub wielokrotnego użytku, przyłbica).

4.   Tuż po wejściu na teren Uczelni uczestnik zajęć ma wykonywany przez pracownika Uczelni pomiar temperatury ciała, dezynfekuje ręce i wypełnia ankietę wstępnej kwalifikacji.

5.   Po wypełnieniu ankiety i przekazaniu jej pracownikowi Uczelni uczestnik udaje się do szatni, gdzie pozostawia wierzchnie okrycie i przedmioty osobiste.

6.   Po wyjściu z szatni uczestnik myje ręce i po raz kolejny je dezynfekuje.

7.   W salach dydaktycznych uczestnik może zająć tylko to miejsce siedzące, które jest wyraźnie oznaczone. Odległość między osobami siedzącymi powinna wynosić minimum 2 metry.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i przestrzeganie powyższych zasad dla dobra nas wszystkich.