Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2022/2023

08-10-2022

SZANOWNI WYKŁADOWCY I STUDENCI TARNOWSKIEJ SZKOŁY WYŻSZEJ AKADEMII NAUK STOSOWANYCH !

Uprzejmie informujemy, że w naszej Akademii uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023 odbędzie się 17 października 2022 roku o godz. 11:00 w Sali Lustrzanej ul. Wałowa 11 w Tarnowie.  Do udziału w uroczystości zapraszamy wszystkich, którzy swoja obecnością zechcą uświetnić to wydarzenie.

PROGRAM INAUGURACJI:

1. Gaude Mater Polonia.

2. Powitanie Gości – JM Rektor prof. TSzW dr Bożena Szołtysek.

3. Przemówienie inauguracyjne JM Rektor prof. TSzW dr Bożena Szołtysek.

4. Wystąpienia zaproszonych Gości.

5. Wystąpienie Przedstawiciela Samorządu Studenckiego.

6. Immatrykulacja studentów I roku.

7. Gaudeamus igitur.

8. Wręczenie wyróżnień najlepszym absolwentom.

9. Wykład inauguracyjny pt. „Kreowanie wizerunku i zasady budowania własnej marki” wygłosi Iwona Radwan Sado – wykładowca akademicki, dziennikarz, dyrektor artystyczna produkcji tv, pasjonatka odkrywania i kształtowania stylu.

10. Hymn państwowy.

11. Zakończenie inauguracji.